523 958 176 biuro@papka.com.pl

USŁUGI

Wykonujemy poniższe usługi na życzenie klienta

Cięcie płyt na formatki

Zgodnie z wymogami naszych klientów świadczymy usługę cięcia płyt na określony wymiar.

Dbając o jak najlepszą jakość inwestujemy w co raz to lepsze maszyny umożliwiające jak najdokładniejsze cięcie co do 1 milimetra.

Oklejanie krawędzi formatek płyt

Oferujemy jedne z najlepszych jakościowo usług w regionie oklejania krawędzi formatek płyt obrzeże mpod kolor. Nasza okleiniarka ma możliwość oklejenia nawet 4 centymetrowego brzegu! Wkładamy dużo pracy, aby zadbać o jak najdokładniejszy oklejony rant płyty, gdyż jest to niezbędne wykończenie całego układu naszej pracy od pocięcia po oklejenie.

 

Wycinanie dziur w blatach pod zlew, gazówkę itd.

Wycinamy pod wymiar dziury w blatach(płytach), aby umożliwić osadzenie w nim zlewu. W celu wykonania usługi  prosimy przywozić ze sobą zlew. Wycinamy i wyrabiamy także łuki, koła, tak aby dopasować wszystko do potrzeb klienta lub jego pomieszczeń użytkowych. Wszelkie usługi stolarskie dotyczące nie tylko blatów znajdziecie Państwo u nas.

Montaż mebli w Państwa domu

Zawozimy i montujemy zamówione przez Państwa meble. Usługa nie uwzględnia wynoszenia starych mebli, lecz istnieje do tego oddzielna usługa.

 

Nakładanie kleju na obrzeża PCV

Profesjonalne nakładanie kleju na obrzeża PCV.

Obrzeże z klejem jest przydatne do ręcznych wykończeń. Ułatwia pracę przy trudno dostępnych miejscach gdzie maszyna nie ma szans.

 

Transport, logistyka uwzględnia materiały zamówione powyżej wyznaczonej kwoty

Zawozimy:

  • całe formaty płyt oraz pocięte elementy,
  • akcesoria meblowe,
  • meble z wniesieniem i uwzględnionym wcześniej montażem,
  • akcesoria budowlane.

 

?